سبد خرید 0

قوانین خرید

توافقنامه استفاده از خدمات میکروتم

طرفین قرارداد مشتری وبسایت که به اختصار در این قرارداد مشتری و وبسایت میکروتم با آدرس microtheme.ir می‌باشد که در این قرارداد به اختصار میکروتم نامیده می‌شود.

خرید از سایت یا عضویت در سایت میکروتم به معنای قبول قوانین و مقررات می‌باشد.

تعاریف

میکروتم : وبسایت میکروتم با آدرس دامنه mihanwp.com که کاربر محصولات را از طریق آن خریداری خواهد کرد. تمام خرید‌های وبسایت از طریق این دامنه صورت می‌گیرد و خدمات بعد از فروش و پشتیبانی شامل مشتریانی خواهد شد که از این آدرس برای خرید خود استفاده می‌کنند.

مشتری (کاربر): شخصی که در وب‌سایت میکروتم خریدی انجام می‌دهد و بابت دریافت محصول یا خدمات هزینه پرداخت می‌کند.

دپارتمان پشتیبانی: دپارتمان پشتیبانی میکروتم که از طریق بخش تیکت به سوالات و مشکلات کاربران پاسخ خواهد داد. این دپارتمان روز‌های شنبه تا ۴ شنبه از ساعت ۹ الی ۱۷ و روز‌های پنجشنبه از ساعت ۹ الی ۱۵:۳۰ (در ایام کاری غیر تعطیل) پاسخگوی مشتریان خواهد بود.

حریم خصوصی کاربر

تمام اطلاعات کاربران نزد میکروتم محفوظ خواهد ماند. میکروتم به هیچ عنوان لیست ایمیل یا اطلاعات کاربران را فاش نخواهد کرد.

هرگونه فروش و انتشار محصولات میکروتم در سایر سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی خلاف قوانین بوده و از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد.

قالب‌ها و افزونه‌های وردپرس

میکروتم موظف است بابت خرید هر قالب، یکبار نصب رایگان را برای کاربر بدون دریافت هزینه انجام دهد.

گارانتی بازگشت وجه ۷ روزه شامل مواردی است که محصول خریداری شده مطابق با توضیحات ارائه شده در سایت نباشد. عدم وجود امکانات مورد نیاز مشتری در محصول خریداری شده، شامل گارانتی بازگشت وجه نخواهد بود. مشتری باید قبل از خرید اطلاعات محصول را بصورت دقیق مطالعه و بررسی نموده و در صورت وجود دمو، پیش نمایش آنلاین محصول را مشاهده نماید.

قالب یا افزونه خریداری شده ممکن است با سایر افزونه‌ها و قالب استفاده شده در سایت شما سازگار نباشد. میکروتم مسئولیتی در قبال شخصی سازی محصول برای مشتری و یا حل مشکلات تداخل محصول با سایر قالب‌ها و افزونه‌ها نخواهد داشت.

مشتری می‌بایست برای حل مشکل، اطلاعات سایت خود را در اختیار پشتیبانان میکروتم قرار دهد. اطلاعات مورد نیاز شامل اطلاعات ورود به پنل مدیریت وردپرس و در برخی موارد، پنل مدیریت هاست می‌باشد.

کاربرانی که از سرویس میزبانی وب با منابع کم یا سرویس‌های هاست ناسازگار با وردپرس استفاده می‌کنند با مشکلاتی مواجه خواهند شد که در این صورت با ذکر دقیق دلیل، از طریق بخش پشتیبانی به کاربر اطلاع داده می‌شود، تا نسبت به تعویض هاست یا ارسال درخواست تغییر ساختار هاست به سرویس دهنده خود اقدام نماید.

محصولات میکروتم بصورت فایل‌های دیجیتالی به کاربر ارائه می‌شود. بدیهی است قالب‌ها و افزونه‌هایی که بصورت فایل در اختیار شما قرار داده می‌شود، ممکن است در آینده با نسخه‌های جدید وردپرس تداخل داشته باشند یا به دلیل وجود مشکلات از سایت حذف شوند. در این‌صورت هزینه پرداختی مشتری بصورت کد تخفیف بازگشت داده خواهد شد تا مشتری بتواند از محصولات جدید سایت استفاده کند.

هر قالب یا افزونه، قابلیت نصب روی یک وب‌سایت وردپرس را دارد. به ازای هر لایسنس، پشتیبانی یک وبسایت انجام خواهد شد.

تبصره ۱: محدودیتی برای نصب لایسنس‌ها روی سیستم های محلی localhost نیست.

تبصره ۲: محدودیتی در تغییر لایسنس دامنه وجود ندارد. مشتری می‌تواند از پنل کاربری میکروتم اقدام به غیر فعال کردن سایت‌های قبلی و تغییر دامنه نماید.

امکان استفاده از یک کد لایسنس مشترک روی ساب‌دامین‌های مختلف و ساب فولدر‌های متفاوت روی یک دامنه وجود ندارد.

طول پشتیبانی و دریافت آپدیت هر محصول یک سال بوده و بعد از گذشت ۱ سال، کاربر با تمدید لایسنس می‌تواند مجدد از آپدیت و پشتیبانی محصول استفاده کند.

دوره‌های آموزشی

بازگشت وجه ۷ روزه دوره‌های آموزشی در صورتی امکان‌پذیر است که محتوای دوره با سرفصل‌ها و توضیحات ارائه شده در سایت مطابقت نداشته باشد.

پشتیبانی دوره‌های آموزشی از طریق سیستم تیکت اختصاصی دوره‌ها در ساعات اداری انجام خواهد شد.

شرایط فورس ماژور

از آنجایی که فایل‌های وبسایت میکروتم بصورت دیجیتالی در اختیار کاربر قرار داده می‌شود، لازم به ذکر است که کاربر همواره بایستی فایل‌های خریداری شده را دانلود نماید تا در صورت ایجاد شرایط فورس ماژور و حوادث غیر قابل اجتناب مانند سیل، زلزله و موارد طبیعی در محل استقرار تیم و یا دیتاسنتر میزبان اطلاعات سایت، مشکلی از بابت دسترسی به فایل خریداری شده نداشته باشد. بدیهی است در صورت بروز چنین شرایطی امکان ارائه سرویس و خدمات‌دهی به کاربر وجود نخواهد داشت.

کاربر با خرید محصول از وبسایت توافقنامه فوق را تایید کرده و نیازی به اخذ امضای فیزیکی از کاربر برای تایید موارد فوق نیست. خرید کاربر از وب‌سایت به منزله قبول قوانین و مقررات مندرج در این صفحه می‌باشد.

تغییرات توافقنامه

میکروتم حق هرگونه ویرایش و تغییر در این توافقنامه را برای خود محفوظ می‌دارد. خریدار می‌بایست برای اطلاع از قوانین جدید همواره پیگیر این صفحه و موارد مندرج در آن باشد.

keyboard_arrow_up question